Kurs na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary UDT

Kurs na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary – na terenie całej Polski. Zdobądź uprawnienia na stanowisko operatora urządzeń UDT!

Kurs na urządzenia do manipulacji kontenerami

co obejmuje?

Kurs na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmarami pozwoli Ci na zdobycie kwalifikacji niezbędnych do pracy na stanowisku operatora z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego. Dzięki nim możesz znaleźć zatrudnienie w wielu miejscach takich jak: porty przeładunkowe oraz inne punkty, w których przemieszcza się kontenery z ładunkami. Wszystkie urządzenia stosowane na tych stanowiskach pracy podlegają dozorowi technicznemu.

Kandydaci, którzy chcą wziąć udział w kursie na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary muszą spełniać poniższe kryteria:

  • pełnoletność – każdy uczestnik kursu na urządzenia do manipulacji kontenerami musi mieć ukończone co najmniej 18 lat w dniu rozpoczęcia szkolenia,
  • brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku,
  • wykształcenie minimum podstawowe.

Pierwszym etapem kursu na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary – ma formę zajęć teoretycznych. Kolejna część polega na ćwiczeniach praktycznych, które zapewniają umiejętności niezbędne podczas wykonywania obowiązków na stanowisku operatora UDT. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by każdy uczestnik zdał egzamin w 100%.

Z reguły egzamin odbywa się po około dwóch tygodniach od zakończenia szkolenia na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary.

Podczas kursu na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary – zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do zdania egzaminu oraz pracy na stanowisku operatora. Dlatego też zakres szkolenia obejmuje:

  • rodzaje i budowa urządzeń,
  • czynności operatora przed i po zakończeniu pracy,
  • czynności operatora podczas pracy,
  • wiadomości dotyczące przewożenia ładunków,
  • dozór techniczny,
  • ćwiczenia praktyczne.

Dlaczego warto wybrać kurs na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary – UDT w Ośrodek Kształcenia Elektryków Polskich Fentiks?

Nasze kursy na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary – wyróżnia przede wszystkim możliwość otrzymania bezpłatnych materiałów szkoleniowych jeszcze przed rozpoczęciem szkolenia. Dodatkowo każdy uczestnik dostanie podczas zajęć tradycyjny skrypt. Istnieje także możliwość zapisania się zarówno na kurs na urządzenia do manipulacji kontenerami, jak i egzamin.

Nasi specjaliści zadbają także o to, by spełnić indywidualne wymagania. Mamy doświadczenie w organizacji kursów zarówno dla małych, jak i największych przedstawicieli firm przemysłowych oraz branży energetycznej.

Co ważne, w razie pytań nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-22:00.