ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI
I PODNIEŚ SWOJE KWALIFIKACJE ZAWODOWE

Kursy zawodowe dla profesjonalistów

Kursy zawodowe dla profesjonalistów

co obejmują?

Zapraszamy do udziału w naszych kursach zawodowych dla specjalistów! Jeśli chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe i zyskać nowe umiejętności pod okiem doświadczonych fachowców, to jesteś we właściwym miejscu. Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Mechaników i Energetyków Polskich oferuje profesjonalne kursy energetyczne dla klientów indywidualnych oraz firm.

Nasze kursy energetyczne są dostępne w całym kraju, a także możemy zorganizować szkolenie zamknięte dla wybranych pracowników bezpośrednio u klienta. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór szkoleń dla elektryków, które spełnią Twoje oczekiwania.

Postaw na profesjonalne kursy dla elektryków uprawnienia smep

Interesują Cię uprawnienia elektryczne? Przy współpracy z Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Mechaników i Energetyków Polskich oferujemy kursy, które umożliwią Ci zdobycie uprawnień elektrycznych G1, cieplnych G2 oraz gazowych G3. Nasze szkolenia kierujemy do osób zajmujących się eksploatacją i dozorem urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych.

Podczas naszych kursów dla elektryków zdobędziesz niezbędną wiedzę o zespołach prądotwórczych, aparaturze kontrolno-pomiarowej, urządzeniach, instalacjach i sieciach o różnym napięciu, a także o wielu innych zagadnieniach związanych z branżą energetyczną.

Nasi wykładowcy to doświadczeni specjaliści, którzy przekażą Ci praktyczne umiejętności oraz przygotują do egzaminów zawodowych. Dzięki naszym kursom dla elektryków bez trudu zdobędziesz specjalistyczną wiedzę i podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe. Dołącz do nas już dziś i zainwestuj w swój rozwój zawodowy!

 

Kto może wziąć udział w kursie G1/2/3 w naszej firmie i uzyskać uprawnienia elektryczne, cieplne i gazowe?

Uprawnienia G1/2/3 wymagają odnowienia co 5 lat. Jeżeli za niedługo upływa termin ważności Twojego szkolenia, możesz zrealizować je w Ośrodek Kształcenia Elektryków Polskich Fentiks. Kurs G1/2/3 prowadzimy w dwóch wariantach:

  • dla osób indywidualnych (nabór otwarty),
  • zamknięte szkolenia G3 dla firm.