Kurs na wózki widłowe UDT

Kurs na wózki widłowe UDT na terenie całej Polski. Zdobądź uprawnienia
na stanowisko operatora wózka widłowego!

Kurs na wózki widłowe UDT

co obejmuje?

Szkolenia na wózki widłowe UDT pozwoli Ci na uzyskanie uprawnień na stanowisko operatora z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego. Dzięki nim zyskasz odpowiednie kwalifikacje do pracy w wielu gałęziach przemysłu. Kurs na wózki widłowe UDT zapewni Ci uprawnienia, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszym kandydatem na rynku pracy. Częstotliwość zastosowania wózków w przemyśle powoduje stałe zapotrzebowanie na nowych pracowników z odpowiednimi uprawnieniami.

Każda osoba, która chce uzyskać uprawnienia na wózki widłowe UDT, musi spełniać kilka podstawowych warunków. Wśród nich pojawiają się:

 • pełnoletność – każdy uczestnik szkolenia na wózki widłowe UDT musi mieć ukończone co najmniej 18 lat w dniu rozpoczęcia kursu,
 • brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku,
 • wykształcenie minimum podstawowe.

Każde szkolenie na wózki widłowe UDT składa się z dwóch części. Pierwsza z nich ma formę zajęć teoretycznych. Z kolei druga odpowiada za przygotowanie praktyczne. Dzięki temu każdy uczestnik otrzymuje wiedzę niezbędną do uzyskania uprawnień na wózki widłowe UDT. Wykładowcy prowadzący kurs przygotowują uczestników tak, by Ci byli w stanie zdać egzamin w 100%.

Egzamin na uprawnienia na wózki widłowe UDT odbywa się zazwyczaj około dwa tygodnie po zakończeniu szkolenia.

Szkolenie na wózki widłowe UDT przygotuje Cię odpowiednio nie tylko do egzaminu, ale również codziennej pracy. W Fundacji Start Energetyka Polska możesz uzyskać między innymi uprawnienia na:

 • wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem (uprawnia również do obsługi wszystkich pozostałych wózków jezdniowych z mechanicznym napędem podnoszenia),
 • wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

 

Szkolenie na wózki widłowe UDT obejmuje takie zagadnienia jak:

 • rodzaje i budowa urządzeń,
 • czynności operatora przed i po zakończeniu pracy,
 • czynności operatora podczas pracy,
 • wiadomości dotyczące przewożenia ładunków,
 • dozór techniczny,
 • zasady wymiany butli gazowych.

Szkolenie na wózki widłowe obejmuje także ćwiczenia praktyczne.

Dlaczego warto wybrać kurs na wózki widłowe UDT w Ośrodek Kształcenia Elektryków Polskich Fentiks?

Jesteśmy jedyną firmą, która udostępnia uczestnikom kursu na wózki widłowe UDT bezpłatne materiały szkoleniowe w formie elektronicznej – jeszcze przed rozpoczęciem szkolenia! Istnieje możliwość zapisania się nie tylko na kurs, ale również egzamin pozwalający na uzyskanie uprawnień.

Nasze kursy na wózki widłowe UDT dostosujemy do Twoich indywidualnych wymagań. Dzięki doświadczonej kadrze wiemy, czego potrzebują klienci z różnych branż – od małych do największych firm przemysłowych i branży energetycznej.

W razie pytań nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-22:00.