Szanowny kliencie, dziękujemy za udział w naszym szkoleniu/webinarze! Jesteśmy wdzięczni za Twój czas i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że zdobyłeś/-łaś wartościową wiedzę i umiejętności, które będziesz mógł/-a wykorzystać w praktyce. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Życzymy Ci powodzenia i sukcesów w dalszej pracy lub nauce! 

Dlatego też proponujemy Ci możliwość zakupu egzaminu wraz ze szkoleniem, na które otrzymasz 100% rabatu z kodem rabatowym. Kliknij w link poniżej a kod rabatowy naliczy się sam

 

Kup szkolenie i egzamin

 

Kod jest ważnym przez 24h i upoważnia do zniżki w wysokości aż 100% na szkolenie.

Najważniejsze informacje:

1) koszt szkolenia to 0 zł, a jednego egzaminu „Eksploatacja” lub „Dozór” to 10% najniższej krajowej 424,20 zł, a od 01.07.2024 r. 430,00 zł.

  • koszt szkolenia online łącznie: – 424,20 zł (szkolenie + jeden egzamin)
  • koszt szkolenia stacjonarne łącznie: – 424,20 zł (szkolenie + jeden egzamin)

2) Cena jednego egzaminu to  424,20 zł zł (zw. z VAT) 

3) Miejsce oraz forma szkolenia i egzaminu: stacjonarnie w siedzibie klienta / online

4) Termin szkolenia: do uzgodnienia

5) Forma płatności: przelew 3 dni / w przypadku większych zamówień do uzgodnienia

6) należy wypełnić i/lub przesłać jedną z poniższych opcji:

a) zaświadczenia o posiadanym wykształceniu tj. dyplom ukończenia szkoły/uczelnia kierunkowa

b) zaświadczenie od pracodawcy

 

Zaświadczenie od pracodawcy


c) w przypadku samozatrudnienia skan z CEiDG wraz z odpowiednim PKD np.

43.21.ZWykonywanie instalacji elektrycznych
43.22Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

7) po otrzymaniu tych informacji zgodnie z ROZPORZĄDZENIE MINISTRA KLIMATU I ŚRODOWISKA z dnia 1 lipca 2022 r. zakres tematyki, miejsce oraz termin egzaminu ustali Przewodniczący Komisji Kwalifikacyjnej i powiadamia o nich osobę co najmniej 14 dni przed wyznaczonym dniem egzaminu. Wiadomość zostanie wysłana z naszego maila firmowego biuro@fentiks.pl .  

8) egzamin odbywa się stacjonarnie lub online na platformie Google MEET lub Microsoft Teams.  

9) w załączniku przesyłamy zakres i tematykę egzaminu

 

Pytania i odpowiedzi do egzaminu


10) po uzupełnieniu i podpisaniu wniosku egzaminacyjnego należy go niezwłocznie przesłać do nas pocztą. Niedostarczenie wniosku będzie skutkować brakiem możliwości przystąpienia do egzaminu.

11) jeżeli nie jesteście Państwo pewni jaki zakres punktów potrzebujecie prosimy o kontakt mailowy (nazwa firmy i stanowisko, na którym pracujecie)

12) Egzamin przeprowadza Komisja Kwalifikacyjna nr 717 powołana przy Stowarzyszeniu Naukowo – Technicznym Mechaników i Energetyków Polskich.

13) Termin ważności oferty to 14 dni.

13) Po zaakceptowaniu oferty przesyłamy bezpłatne materiały szkoleniowe.

14) Cena oferty obejmuje wszystkie koszty związane z dojazdem, szkoleniem, przeprowadzeniem stosownych egzaminów oraz wystawieniem zaświadczeń.

WAŻNE! Telefon i mail kontaktowy uczestnika/ów należy do nas przesłać w formie edytowalnej, tj. w treści odpowiedzi na ten email. 

  

Kup szkolenie i egzamin


Zapraszam na naszą stronę internetową, gdzie w zakładce można sprawdzić wszystkie terminy szkoleń i egzaminów na uprawnienia elektryczne, energetyczne i gazowe oraz dokonać ich zakupu poprzez sklep internetowy. Informujemy również, że współpracujemy ze Stowarzyszeniem Naukowo – Technicznym Mechaników i Energetyków Polskich, przy którym powołana jest Komisja Kwalifikacyjna nr 717.

Wszystkie załączniki są dostępne na naszej stronie

 

Materiały do pobrania


Po zakupie szkolenia wraz z egzaminem uzyskasz dostęp do bezpłatnych kursów i webinariów o tematyce G1/2/3 i pomiarów elektrycznych poniżej link.

 

Platforma szkoleniowa – kursy online